
Inclusiedans ism De Kompanie vzw in Mortsel
Elke donderdag van 9u30 tot 12u15 kan je mee komen dansen in De Kompanie in Mortsel. Een woning en dagcentrum voor mensen met een beperking. Je danst samen met dansers in manuele en elektrische rolstoelen en/of met een verstandelijke beperking.
Deze workshop kan enkel op donderdagvoormiddag.
Duur: 3u
Deelnemers: max 25 leerlingen per groep
Prijs: 80 euro/u (drank en 10uurtje inbegrepen)
Rappen tegen onrecht en trauma in Trix
We gebruiken het schrijf- en performproces van rap, om jongeren hun verhalen te doen delen en vangen deze op met verbindende gesprekken. In de cypher gaan ze trots achter hun verhalen staan en luisteren ze naar elkaar. Aan het einde van de workshop nemen we het podium in en performen we voor elkaar.
Performances

Black/Light is een versmelting van rituelen die ons al tijden samen brengen of ons nu pas doen ontmoeten.
Op spirituele techno ondergaat het publiek een reis van meditatie tot extase begeleid door een krump-, hiphop- en hedendaagse danser.

Meetingpoint
In Meeting point weven de dansers van Moving Ground en Double impro hun web en ontmoeten we elkaar daar.

WE ALL SPEAK IN POEMS
In We all speak in poems scheppen vijf unieke dansers een band tussen de toevallige aanwezigen in hun publiek. Tegenstrijdigheid wordt omgebogen naar innerlijke groepsrust op de sferische muziek van Boatman.

‘t Is ni zwart-wit
Een groepje jonge acteurs spelen een aantal situaties van racisme voor de toeschouwers. Begeleid door een MC, werken ze de discriminatie geweldloos weg.